FUNDUSZE UE

Udział beneficjentów w projektach realizowanych z funduszy Unii Europejskiej może pomóc w rozwoju działalności gospodarczej. Starania klientów o dofinansowanie z Unii Europejskiej wiąże się jednak z trudnymi, wysoce sformalizowanymi procedurami. Zespół naszej Kancelarii posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne. Nasi prawnicy tworzyli i opiniowali dokumenty prawne dla organów pośredniczących w udzielaniu środków finansowych. Nasz zespół posiada unikalną wiedzę praktyczną w kontekście reprezentacji uczestników w postępowaniach o zwrot środków UE.

Świadczymy pomoc prawną w zakresie:

 • wsparcia prawnego w ramach projektu
 • wydawania opinii prawnych na temat dopuszczalności przyjętych w ramach projektu rozwiązań, ich zgodności z prawem oraz wytycznymi, w szczególności w kontekście prawa zamówień publicznych, zasady konkurencyjności, racjonalności i efektywności wydatkowanych środków
 • reprezentacji w toku kontroli wydatkowania środków unijnych
 • reprezentacji w sprawach o zwrot środków wykorzystanych z naruszeniem umowy o dofinansowanie, unijnych procedur, wytycznych
 • sporządzania odwołań od decyzji zobowiązujących do zwrotu środków unijnych

Powiedz nam o swoim problemie prawnym, a my znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

 

DLACZEGO WARTO ZWRÓCIĆ SIĘ DO PRAWNIKA O POMOC?

Wsparcie radcy prawnego dla Klienta indywidualnego polegać może na udzieleniu porady prawnej, sporządzeniu pisma lub umowy, analizie prawnej problemu.

Radca prawny zapewnia zastępstwo procesowe. Jako profesjonalista bierze udział w rozprawach, sporządza pisma procesowe oraz środki zaskarżenia.

Dla przedsiębiorcy pomoc profesjonalisty może okazać się jeszcze bardziej potrzebna. Niezliczona liczba przepisów oraz szybkość, z jaką zmienia się prawo utrudnia prowadzenie biznesu.

Drobne niedopatrzenie, niedoczytanie umowy, pochopne podpisanie dokumentu może pociągnąć za sobą poważne problemy prawne oraz znaczne straty finansowe.

FORMULARZ KONTAKOWY

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Rodzaj kontaktu

  Treść wiadomości


  ADRES SIEDZIBY

  UL. NARCYZOWA 2

  86-031 OSIELSKO


  RACHUNEK BANKOWY

  PKO Bank Polski S.A.

  72 1020 1475 0000 8602 0248 4350

  Copyright © 2024 Kancelaria Lidia Makarska Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl

  Umów poradę